Horoz Lojistik Gönderi Takibi

Horoz Lojistik Kargo yurtiçi ve yurtdışı kargo taşımacılığında, sektöründe öncü olan çeşitli hizmetleri sunabilen Türkiye’ nin ilklerini gerçekleştiren lojistik firmasıdır. Türkiye içerisinde 800 şube, internet üzerinden tüm bireysel müşteriler için hazırlanmış bireysel internet şubesi, kurumsal müşteriler için Kurumsal internet şubesi, Android ve İos işletim sistemine sahip tüm taşınabilir akıllı cihazlar aracılığıyla ulaşılabilen sanal şube aracılığıyla, Horoz Lojistik Kargo’ nun sunduğu tüm hizmetlere ulaşabilmek, tüketiciler için çok kolay bir hale getirilmiş durumda.

Yurt dışı gönderiler için, dünyanın en yaygın havayolu taşımacılık ağına sahip olan FedEx Express gibi farklı firmalar ile kurduğu global ortaklık sayesinde, 220 ülkeye benzersiz nitelikte ve hızda teslimatlar gerçekleştirebilen Horoz Lojistik Kargo’nun tüm bu gönderi alanlarına gönderilen kargoları, eş zamanlı olarak takip edilmesini sağlayan bir de takip sistemi bulunuyor.

Horoz Lojistik Gönderi Takibi Nasıl Yapılıyor?

Horoz Lojistik Kargo’ nun resmi internet sitesi üzerinde bulunan sorgulama ekranı aracılığıyla, tüm gönderilerinizin takibini eş zamanlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her kargo için gönderim esnasında hazırlanan gönderi takip no veya fatura seri no aracılığıyla yapılabilen sorgulamalar, kargonuzun anlık olarak nerede olduğunu ve tahmini teslim tarihini gösterebilen bir yapıya sahip. Yurt içi ve yurtdışı tüm gönderiler için sunulan bu hizmet, tüm kargolarınızı 24 saat olmak üzere eş zamanlı olarak takip edebilmenizi mümkün kılıyor. İnternete ulaşamadığınız durumlarda, Horoz Lojistik Kargonun çağrı merkezine ulaşarak, gönderi takip numarası veya fatura seri numarasını müşteri temsilcisine ulaştırmanız halinde, kargonuzun nerede olduğuna dair en güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Gönderi Takibi İçin Ne Gerekiyor?

Tüm kargolara gönderim sırasında verilen bir gönderi takip numarası ve kesilen faturanın seri numarası bilgileri bulunuyor. Bu iki numaranın herhangi birine sahipseniz, Horoz Lojistik Kargo Gönderi Takip sistemini kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*